Fotoğraflı (77)

Osman Ulubaş Köşk İlkokulu ve Ortaokulu Protokolü imzalandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri’de Osman Ulubaş Köşk İlkokulu ve Ortaokulu imza töreni yapıldı. Hayırsever Osman Ulubaş iş birliğiyle yaptırılacak olan 14’üncü okulun Protokolü; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, İl Millî Eğitim Müdürü Bahamettin Karaköse ve Hayırsever Osman Ulubaş tarafından imzalandı.
Osman Ulubaş Köşk İlkokulu ve Ortaokulu Protokolü imzalandı. Kayseri Valiliği’nde düzenlenen imza törenine Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, Vali Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İl Millî Eğitim Müdürü Bahamettin Karaköse, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve hayırsever iş insanı Osman Ulubaş katıldı.
Osman Ulubaş’ın sürekli hayırlı işlere imza attığını söyleyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki,“ Osman amcamız bugün 14’üncü okulunu yaptırıyor. Bizlere de örnek oluyor, Allah kesesine bereket versin, uzun ömürler versin. İnşallah temel atma töreninde de Osman abimiz kendisini çok daha iyi ifade edecektir” dedi.
Yapılan işlerin Osman Ulubaş’ın servetinin manevi mimarı olduğunu ifade eden AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, yapılan hayırseverlik dolayısıyla Ulubaş’a teşekkür etti.
Alt yapıyı ihya eden belediyelere şükranlarını sunan Osman Ulubaş, “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere Melikgazi ve Kocasinan Belediye Başkanlarımıza, İl Millî Eğitim müdürümüze teşekkür ederim” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen