Milletvekili Tamer: “Ben her zaman halkın arasında oldum”

Site Kapak Fotoğrafı - 2022-10-25T100839.970

KAYSERİ(1HA)- AK Parti Kayseri Miletvekili İsmail Tamer, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Tamer, her zaman halkın arkasında olduğunu ifade etti.

KayseRadar , Hunat TV ve TV Kayseri ortak canlı yayınında Basın Konseyi programına canlı telefon bağlantısı ile katılan AK Parti Kayseri Miletvekili İsmail Tamer soruları yanıtladı.

Canlı telefon bağlantısında soruları yanıtlayan İsmail Tamer “Canlı yayında benim aday olup olmayacağımla ilgili bir soru geldi. Ben daha önceki söylediklerimi söyledim. Hiçbir zaman bir yere aday olmadım. İşimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Şimdi de aynı şekilde, Sayın Cumhurbaşkanımız devam et derse ederim et demezse et etme derse etmem gibi bir açıklamam oldu. Tarafsız olarak söylüyorum ben değil diğer arkadaşlarımızın da çok daha fazla faydasının olacağı kanaatindeyim. Bir başlangıç var bir de yılların tecrübesi var. Ben her zaman halkın arasında oldum. Halkın dertleriyle dertlendim. Kayseri’deki birçok şey benim sayemde olmuştur. Ya hastanede ya pastanede ifadeleri doğru değil. Bu biraz taraflı bir ifade olduğunu söylemek istiyorum. Kayseri halkının bana vermiş olduğu yetkiye en iyi şekilde kullandığımı düşünüyorum. Her şeyim ortada yaşantım da ortada” şeklinde konuştu.

Exit mobile version