Melikgazi Belediyespor Muaythai takımından büyük başarı

Site Kapak Fotoğrafı (98)

KAYSERİ (1HA) – Melikgazi Belediyespor sporcuları, Muaythai Avrupa Şampiyonası’ndan 7 madalya ile döndü. Sercan Koç, Menşure Karadayı ve Emre Aydoğdu 38 ülkeden 900 sporcunun katıldığı şampiyonada 3 altın 4 bronz madalya kazandı.
Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Avrupa şampiyonu ve üçüncüsü olarak dönen Muaythai takımı sporcularını tebrik etti.
Melikgazi Belediyespor Kulüp Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Yüksel de, başarılı sporcuların kendilerini gururlandırdığını söyledi. Belediye takımının şampiyonaya damga vurduğunu belirten Yüksel, “Bugün çok mutlu ve gururluyuz. Havalimanında şampiyon sporcularımızı karşıladık. 38 ülke 900 sporcunun katıldığı Muaythai Avrupa Şampiyonası’na Kayseri olarak damgamızı vurduk. Göğsümüzü kabartan sporcularımızı kutluyorum” dedi.
Kulüp Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Yüksel, belediye olarak sporun her branşına destek olduklarını belirterek, “Spora ve sporcularımıza her zaman destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Exit mobile version