Mehmet Cabbar: Amacımız Efeler Liginde kalıcı olmak

Fotoğraflı (14)

 

KAYSERİ(1HA – ÖZEL) – Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar bu sezon ilk kez Efeler Ligi’nde mücadele ettiklerini kaydederek, “ Amacımız ligde kalıcı olmak” dedi.
Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi’nde mücadele eden Develi Belediye ligde kalmayı son maçında garantiledi. Bursa temsilcisi Hekimoğlu’nu set vermeden mağlup eden Develi Belediye ilk sezonda ligde kalmayı başardı. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar yaptığı değerlendirmede, “Maç gerçekten heyecanlıydı. Çünkü son maçımızdı. Önümüzdeki hafta bay geçiyoruz. Ligde kalabilmemiz için bu maçı almamız gerekiyordu. Kulağımız İzmir’deydi Altekma ile Galatasaray maçındaydı. Galatasaray Altekma’yı biz de burada evimizde Global’i yendik ve Ligde kaldık. Efeler Ligi’nde bu bizim için çok büyük bir tecrübe oldu. Biz eksikliklerimizi gördük. Nerede hata yaptığımızı, neler yapmamız gerektiğini gördük. Dolayısıyla yeni sezona daha güzel bir şekilde hazırlık yaparak başlamak ve ligde kalıcı olmak istiyoruz. Efeler Ligi’nde kaliteye devam edeceğiz” diye konuştu.
“DEVELİ’DE SPOR DENİNCE VOLEYBOL AKLA GELİR”
Cabbar konuşmasının devamında, “Türkiye’nin bir çok yerinde spor denince ilk akla gelen futboldur bizde voleybol daha önce gelir. Biz altyapıya da çok önem veriyoruz. Gençlerimiz Türkiye seçmeleri için Mersin’de bulunuyor. Elbette ki Efeler Ligi’nde olmak önemli ama inanın bir o kadar da altyapıya önem vermek önemli diye düşünüyoruz. Şu anda 140 – 150 öğrencimizle, sporcumuzla bu kulvarda da yürüyüşümüze devam ediyoruz. İnşallah oradan kendini gösterecek altyapıdan gelen oyuncularımızla da A Takımımızı beslemiş olacağız. Dolayısıyla biz Voleybol’u seviyoruz. Bizi izlemeye devam edin” diye konuştu.

Exit mobile version