Kutlu Seslenişten, Adım Adım 2023’e Konseri

Site Kapak Fotoğrafı (30)

KAYSERİ, (BGC) – Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kayseri İl Başkanlığı tarafından ‘Kutlu Seslenişten, Adım Adım 2023’e’ konseri düzenlenecek. 4 sanatçının katılacağı konsere herkes davet edildi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kayseri İl Başkanı Ali Çelik, ‘Kutlu Seslenişten, Adım Adım 2023’e’ konseriyle ilgili açıklama yaptı. 8 Ocak Cumartesi günü saat 18.00’de Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonunda gerçekleştirilecek konserde 4 sanatçının sahne alacağını belirten Çelik, “Alperen Kekilli, Osman Öztunç, Atilla Yılmaz ve Ali Kınık sahne alacaklar. Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım da konserimizin şeref konuğu olacak. Buradan tüm hemşerilerimizi ve ailelerini davet ediyoruz” şeklinde konuştu

‘ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN KUTLU SESLENİŞİNDEN BİLGE LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ’YE’

Salgın sürecinde insanların en büyük ihtiyacının eğlence olduğunu belirten Çelik, organizasyonun isminin nereden geldiğini ise şu ifadelerle anlattı: “Rahmetli başbuğ Alparslan Türkeş’in kutlu seslenişinden bilge liderimiz Devlet Bahçeli’den “Adım Adım 2023’e “ projesine temsilen böyle bir isim verdik. Bunun adına da gençlik kurultayı ve gençlik konseyi dedik. Bu konsey esnasında disiplinli, programlı, güzel bir eğlenceli program düzenleyebileceğini de ilan etmiş olacağız.”

Millet olarak birlik ve beraberliği ihtiyaç duyulduğunu belirten Çelik, “Hep birlikte daha güçlü olacağımızı düşünüyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu gündem maddelerini de değerlendirdiğimizde siyaset üstü bir gözle bakarak devletin bekası için omuz omuza olmamız gereken günlerden geçiyoruz. Türk milletinin ferasetiyle bugünleri de aşacağımızı ve 2023’te lider ülke Türkiye hedefimize emin adımlarla ilerlediğimize inanmalarını rica ediyorum” diye konuştu.

Exit mobile version