1:39

Kumsmall AVM’deki Profilo Bayisinden 250 ve 500 liralık hediye çek kampanyası

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Kumsmall’daki Profilo Mağazasından alışveriş yapan vatandaşlar, alışverişi 5 bin lirayı geçtiğinde kendilerine verilen para kart ile Şehzade, Kayseri Tanzim ve DipGross marketlerinde 250 lira değerinde alışveriş yapabilecek. Öte yandan 8 bin lira ve üzeri küçük ev aletleri alışverişi yaptıklarında da 500 liralık alışveriş çek kartı hediye edilecek.
Kumsmall AVM’deki Profilo Mağazası Şehzade, Kayseri Tanzim ve DipGross marketlerinde geçerli olan 250 liralık para kart kampanyası başlattı. Buna göre müşterileri, yaptıkları alışveriş 5 bin lirayı geçtiğinde kendilerine hediye edilen para kart ile 250 liralık alışveriş yapabilecek ve ayrıca 8 bin lira ve üzeri küçük ev aletleri alışverişi yaptıklarında da 500 liralık alışveriş çek kartı hediye edilecek.
Konuyla ilgili konuşan Kumsmall AVM Profilo Mağaza Müdürü Murat Çık; “Mağazamız Türkiye’nin en değerli markalarının yer aldığı Tefal, Arzum, Fakir, Philips, Fisler, küçük ev aletleri ürünleri bulunmaktadır ve müşterilerimizin çok özel kampanyalarla karşısındayız. Hem Türkiye’deki en iyi fiyat garantili ürünleri sunuyoruz. Türkiye’deki en iyi fiyat garantisi ile alabilecekleri ürün gruplarımız var. Hem de tüketicilerimizin alışverişleri 5 bin lirayı geçtiğinde anında Şehzade grup marketlerinde geçerli olacak 250 liralık çek hediye ediyoruz. Şehzade Marketleri ve Kayseri Tanzim Şubeleri, DipGross şubelerinin tümünde geçerlidir. Ayrıca tüketicilerimiz 8 bin lira ve üzeri küçük ev aletleri alışverişi yaptıklarında da yine anında 500 liralık alışveriş çek kartı hediye ediliyor” ifadelerini kullandı.
Kampanyanın 10 Şubat-10 Mart tarihleri arasında geçerli olduğu belirterek vatandaşları mağazaya davet eden Mağaza Müdürü Murat Çık, “Hem mağazamızdan Türkiye’deki en iyi fiyat garantili ürünleri alarak bunun keyfini yaşayacak hem de Şehzade grup marketlerde geçerli 500 lira değerinde hediye çek kazanarak alışveriş yapmış olacaksınız” dedi.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Kumsmall AVM’deki Profilo Bayisinden 250 ve 500 liralık hediye çek kampanyası