KLC Güvenlik, 5 korumalı alarm hizmeti sunuyor

Fotoğraflı (12)

 

KAYSERİ (1HA-ÖZEL) – KLC Güvenlik SECOM Çözüm Ortağı Genel Müdürü İbrahim Kılcı, işletme olarak verdikleri hizmetlerden bahsetti. Kılcı, “Alarm sistemimiz 5 korumalı yani; su baskını, yangın, hırsızlık, gaz kaçağı ve can güvenliği şeklindedir. Bizlere ulaştığınızda ücretsiz keşif ve risk analizi hizmeti sunuyoruz” dedi.
Alarm ve kamera sistemi hem ev hem de iş yerleri için büyük önem arz ediyor. İç mekan ve dış mekanda güvenliği sağlamak için kurulması gereken alarm sistemlerinden bahseden KLC Güvenlik SECOM Çözüm Ortağı Genel Müdürü İbrahim Kılcı, “KLC Güvenlik olarak SECOM Alarm Hizmetleri’nin Çözüm Ortaklığı’nı 4 ilde 25 kişilik kadro ile gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde Türkiye ve Global’de birçok dünya markasına hizmet veren Triomobil araç takip cihazı hizmetini de sunuyoruz. KLC Güvenlik, Kayseri’de aktif olarak kamera, alarm ve zayıf akım ürünlerinde destek veriyor. Alarm ve kamerada ücretsiz keşif ve risk analizi hizmeti veriyoruz. Alarm isteyen müşterimize kamera, alarm, işletmede gördüğümüz güvenlik açığını kendisine anlatıyor, öneriler sunuyoruz” diye konuştu.
‘ALARM İZLEME MERKEZİMİZLE GEREKLİ AKSİYONLARI ALIYORUZ’
Olası bir durumda alarm izleme merkezleri ile harekete geçtiklerini söyleyen Kılcı, “Alarm sistemimiz 5 korumalı yani; su baskını, yangın, hırsızlık, gaz kaçağı ve can güvenliği şeklindedir. Alarm yalnızca mekanda bir olay gerçekleştiğinde size arayıp telefonla haber vermek değildir. Burada sizin yerinize de bu hizmetleri haber verildikten sonra KLC Güvenlik, SECOM alarm olarak alarm izleme merkezlerinde gerekli aksiyonları alarak çözebiliyoruz. 0352 338 4545 numaralı hattan ulaşım sağladığınızda hizmetlerimizi sizlere ulaştırıyoruz” şeklinde konuştu.

Exit mobile version