Fotoğraflı (19)
2:55

Kayserispor’un transfer tahtası açılıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayserispor’un transfer tahtasının açılacağını dile getiren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Şu anda transfer tahtasını kapatan asıl 4 tane büyük dosya var. Bu konunun çözülmesi lazım. Kaynak sağlayacağımız ilgili yerlerle görüşmemizin son aşamasına geldik. Bu durumu bugünlerde çözeceğiz” dedi.

AK Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Memduh Büyükkılıç KayseRadar ve Radyoradar ortak canlı yayınında ‘Yol Açık’ programına konuk olarak Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Bayram’ın sorularını yanıtladı.

Kayserispor’un transfer tahtasını kilitleyen 4 büyük dosya olduğunu ve bu konuda da son aşamaya gelindiğini söyleyen Başkan Büyükkılıç, “Ben Ali Başkan’a teşekkür ediyorum. Ali kardeşimiz bizleri kırmadığı için işin başına geldi ve süreci yönetmeye çalışan bir kardeşimiz. Bakıyorsunuz neredeyse 5 milyon Euro’yu bulan bir topçunun hiçbir katkısı olmamış ve Kayserispror’un sırtına kambur olarak duruyor. Tahtayı kapatan onlar. Yoksa uygun rakamlarla alınan topçulardan değil. Transfer tahtası açılıyor, kısa sürede hemen kapanıyor. Çünkü dosyalar temizlenmiyor. 100’ün üzerinde dosya var. Adam gelip Kayserispor’un formasına haciz koyuyor. Bu dönemi yaşıyoruz. Şu anda transfer tahtasını kapatan asıl 4 tane büyük dosya var. Bu konunun çözülmesi lazım. Kaynak sağlayacağımız ilgili yerlerle görüşmemizin son aşamasına geldik. Bu durumu bugünlerde çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

3
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
3
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen