Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı: Bu galibiyet moral oldu

KAYSERİ(1HA) – Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamada, ” Bu galibiyet iyi oldu, moral oldu” dedi.
Süper Lig’in 10’uncu haftasında Yukatel Kayserispor sahasında Galatasaray’ı 2-1’lık sonuçla mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Berna Gözbaşı, “Dün Bartın’da elim bir maden kazasında kaybettiğimiz şehirlerimize rahmet diliyorum. Ülkemizin bu tür kazaları yaşamamasını temenni ediyorum. Bu maç bizim yerimizi belli edecek dönüm noktasından biriydi. Tüm takımımızı bu oyunu kurgulayan teknik ekibimize teşekkür ediyorum. Galibiyetimizi tüm şehrimiz adına kutluyorum. Bu galibiyet iyi oldu, moral oldu. Biz de iç sahada hiç yenilmiyorduk. Bir önceki iç saha maçında kaza yaşadık. İç sahada yenilmeme adına ülkemizin önemli takımlarından Galatasaray’a yendik. Bütün Anadolu takımlarında olduğu gibi zorluklar yaşıyoruz. Bu zorluklara ve imkansızlıklara rağmen Bu kurguyu bu mücadeleyi bırakmayan Çağdaş hocamızı ve oyuncularımızı tebrik ediyorum. Taraftarımız muhteşemdi. Stadımızın, taraftarımızın enerjisi takıma yansıdı ve inşallah her maç çıkışı bu sevinci yaşarız” açıklamasında bulundu.
ASBAŞKAN ALİ ÇAMLI: KAYSERİSPOR BUGÜN FUTBOL RESİTALİ YAPTI
Kayserispor Asbaşkanı Ali Çamlı ise, “Burada çok ciddi emekler veriliyor. Bu şehir bu takımın kıymetini bilmeli. Bu takım bunları yapabiliyorsa şehir de fedakarlık yaparsa bu takım neler yapmaz ki? Kayserispor bugün futbol resitali yaptı. Ben teknik heyeti ve futbolcuları kutluyorum. Bugün en büyük teşekkürü sağduyulu taraftara etmek istiyorum” dedi.