KAYSERİ’DE 8 PROJE İÇİN İMZA TÖRENİ YAPILDI

Site Kapak Fotoğrafı (30)

 

KAYSERİ (1HA)- Kayseri Valiliği’nde Kocasinan ilçesinde yapılması planlanan 8 farklı proje için imza töreni yapıldı. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, sunum yaparak yapılacak olan projelerin detaylarını anlattı.

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde yapılacak olan 8 farklı projenin imza töreni yapıldı. Kayseri Valiliği’nde yapılan imza törenine Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun ve hayırseverler katıldı. Protokol imza töreni, Çolakbayrakdar’ın yapılacak olan 8 proje hakkında sunum yapmasıyla başladı. Çolakbayrakdar 8 projenin, sağlık, eğitim ve sportif faaliyetlerin yürütüleceği alanlar olduğunu aktardı.

Yapılacak olan projelerinde; Oruçreis Mahallesi’ne hayırsever Şükrü Karaca tarafında Aile Sağlığı Merkezi (ASM), Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’ne Hasan İlbasmış ASM, Ahievran Mahallesi’ne Kemal Yiğit ASM, Yenişehir Mahallesi’ne Sinan Kütüphane, Fevziçakmak Mahallesi’ne Sinan Kütüphane, Erkilet Arabidin Mescidi Restorasyonu, Erkilet Mahallesi’ne Hacı Mustafa Tarman Kültür Merkezi ve Kuşçu’ya Su Sporları Merkezi olduğu açıklandı.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ise projelerin hayırlara vesile olması temennilerinde bulunarak, “Öncelikle hayır severlerimizden Allah razı olsun, Cenabı Hak keselerine binlerce bereket versin, evlerine huzur rahmet yağdırsın diye dua ediyoruz. Tabi çok değerli Kayserili hemşerilerimiz ticaret yapıyorlar para kazanıyorlar veya biriktiriyorlar sonrada Allah’ın rızasını kazanmak için hayır işliyorlar. Böyle bir şehre hizmet etmekten, onları temsil etmekten onu ve gurur duyuyorum, Allah hemşerilerimizden razı olsun” şeklinde konuştu.

Vali Gökmen Çiçek ise böyle bir şehirde görev yaptığı için çok mutlu olduğunu dile getirerek, “Kendi emekleriyle parayı kendinin sanmayan, milletin bunda hakkı olduğunu düşünen, sadece parası değil evladını bile sadece kendinin sanmayan milletin evladı olarak gören, vatana millete hizmet etmek için yetiştiren böyle muhteşem bir ilde görev yapmaktan dolayı gerçekten çok mutluyum. Ayrıca iki bakanımın arasında bu imzayı atıyor olmaktan çok mutluyum” dedi.

Exit mobile version