KAYSERİ TANITIM GÜNLERİ’NDE BİLGİ YARIŞMASI HEYECANI

Site Kapak Fotoğrafı (19)

KAYSERİ (1HA)- İstanbul’da başlayan Kayseri Tanıtım Günleri’nde KAYMEK tarafından bilgi yarışması düzenlenerek ödüller verildi.

İstanbul Yenikapı’da Kayseri Tanıtım Günleri etkinliği düzenleniyor. 8-11 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikte kentin değerleri İstanbul’a taşındı. Programın 3’üncü gününde ise Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde KAYMEK’in düzenlediği Kahoot bilgi yarışması da ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Yarışma sonunda 1’inci 2’nci ve 3’üncü olan katılımcılar ödüllendirildi.

Düzenlenen bilgi yarışmasında konuşan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk “Bilgi yarışmasına katılan arkadaşlarımızı cesaretlerinden ve katılımlarımdan dolayı teşekkür ederim. Bütün Belediyelerimiz olarak bir araya geldik. Yarışmayı Kayserimizi tanıtacak sorularla yaptık. Telefonlar üzerinden Kahoot yarışması olarak düzenledik. Yarışmaya katılan arkadaşlarımız soruyu bilir bilmez tıkladıklarında kim önce cevap veriyorsa o kişi birinci oluyor. 5-10 dakika yarım saat arayla yarışmalarımızı yaptık. Böylelikle Kayseri’yi tanıtmış olduk. Katılanları tebrik ediyorum. Alanda olan arkadaşlarımız ara ara anons yapıyor yarışmayı duyurmak için. Her yarışmacı grubuna da farklı sorular soruyoruz. 40 farklı soru grubu hazırladık. Sürekli bu döngü devam ediyor. Gösterilen ilgi iyi gayet memnunuz. Gördüğünüz gibi stantlarımız da dolup taşıyor” ifadelerini kullandı.

Exit mobile version