Kayseri SMMO Cumhuriyet’in 98’nci yılını baloyla kutladı

FİRARİ HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ - 2021-10-30T100133.960

KAYSERİ,(BGC)-Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Cumhuriyet’in 98. yıl dönümünü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Balosu düzenledi.

Programa; İŞKUR İl Müdürü, Nevşehir, Niğde ve Karaman SMMM oda Başkanları, KSMMO Odası Kurul Üyeleri ve davetliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan balo sinevizyon gösterisi ile devam etti. Bando takımının okuduğu marşlardan sonra Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

Programda konuşma yapan Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya, ” Cumhuriyetimizin 98’ıncı yılını kutlamanın sevinç ve gururunu yaşıyoruz. Milletimiz, Cumhuriyetle birlikte milli bir devletin, onurlu, bağımsızca, düşünebilen ve eşit haklara sahip olan yurttaşları haline gelmiş ve devletin tek ve gerçek sahibi olmuştur. Atatürk’ün hedef olarak belirlediği çağdaş ve uygar bir ülke olma yolunda laik, demokratik Cumhuriyet rejimi ile kat ettiğimiz mesafe tahmin edilenden daha büyüktür. Cumhuriyetin başarıları ile haklı bir kıvanç duyuyoruz. Bugün gelinen noktada Türkiye, İslâm dünyasındaki tek laik ve demokratik Cumhuriyet, çağdaş bir ülke, aynı zamanda yaşanan ekonomik krizlere rağmen dünyanın en büyük 25 ekonomisinden biri haline gelmiş olup bölgesinde hatırı sayılır caydırıcı bir güç, bir istikrar unsuru ve Avrupa Birliğine aday bir ülke konumundadır.” diye konuştu.

MÜŞAVİR PLAZA PROJESİNDE TEMELLER ATILIYOR

Müşavir plaza projesinde temellerin atılacağına değinen Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya, “Buğün bizlerin bayramı bizlerde size bayramımızda bir müjde daha vermek istiyoruz, biliyorsunuz müşavir plaza projemizde şehrimizin en güzel yerinde arsamızı aldık ve yakın zamanda da temelimizi atıyoruz, yine sizlerden gelen talep doğrultusunda da yakın zamanda müşavir konut projemize de başlayacağız, şimdiden meslektaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz” diye konuştu.

Exit mobile version