Kayseri Büyükşehir’den deprem bölgesine çamaşır yıkama merkezi

Fotoğraflı (1)

KAYSERİ (1HA) – Kayseri Büyükşehir Belediyesi, depremzede vatandaşların sağlığı ve hijyeni için deprem bölgesine çamaşır yıkama merkezi kurdu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası, depremden etkilenen vatandaşların refahı, hijyeni ve temizliği için bölgeye birçok yardım ulaştırıldı.
Deprem felaketinin yaşandığı Kahramanmaraş için ilk andan itibaren yardıma ve desteğe koşan Büyükşehir ekipleri depremin yaralarını sarmaya devam ediyor. Büyükşehir, kısa süre içerisinde hayata geçirdiği konteyner kentte şimdi de çamaşır yıkama merkezi kuruldu.
Konteyner kentte ikamet eden depremzede vatandaşların çamaşır yıkama ihtiyaçlarını karşılamak için temizlik maddelerinin de yer aldığı çamaşır makinesi ve kurutma makinelerini bölgeye sevk edip, kentte çamaşır yıkama merkezini hizmete sundu.
Çamaşırlarını yıkayıp, kurutan depremzede vatandaşlar da anlamlı destek için Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve ekibine teşekkür etti.

Exit mobile version