Kayseri 112 Acil Merkezi’ne Değerlendirme Ziyareti

FİRARİ HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ - 2021-08-05T123900.578

 

KAYSERİ,(BGC)-Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Doç. Dr. Serhat Koyuncu ve Başkan Yardımcısı Dr. Figen Gürbeden, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni ziyaret etti.

Kocasinan ilçesinin Erkilet Mahallesi’nde bulunan 112 Çağrı Merkezi’ne yapılan ziyarette, Doç. Dr. Koyuncu ve Dr. Gürbeden’e 112 Çağrı Merkezi Müdürü Mustafa Ak ve Ambulanslardan Sorumlu Nöbetçi Hekim Dr. Oktay Karacalar eşlik etti. Yapılan görüşmelerde çağrı merkezinin son durumu, yürütülen çalışmalar, planlar ve projeler ile sorunlar ele alındı.

Ziyaretin ardından konuşan Sağlık Hizmetleri Başkanı Doç. Dr. Serhat Koyuncu; 112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanları zamana karşı yarışan, trafikteki tehlikelere büyük hassasiyet gösteren, seyir halindeyken hastaya müdahale etme becerisine sahip sağlık profesyonelleridir. Her zaman büyük bir özveri ile çalışan 112 istasyonlarındaki meslektaşlarımız 1 bucuk yıldır ülkemizin de etkisi altında olduğu Koronavirüs Pandemisinde ellerinden gelen gayreti göstererek büyük bir çaba harcamaktadırlar” ifadelerine yer verdi.

Ziyaret sonunda Doç. Dr. Koyuncu ve Dr. Gürbeden, 112 Acil çalışanlarına kolaylıklar dileyerek 112 Acil Çağrı Merkezi’nden ayrıldı.

Exit mobile version