Güncel

Kadınlara özel ‘ritmini yakala’ etkinliği

KAYSERİ (1HA) – Kayseri Büyükşehir Spor A.Ş. tarafından, kadınlara özel ‘ritmini yakala’ dans etkinliği gerçekleştirilecek. Ücretsiz ulaşım hizmetinin de verileceği etkinlikte farklı dans koreografileri ve sahne gösterileri yer alacak.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet yürüten Spor A.Ş. tarafından “Ritmini Yakala” sloganı ile birbirinden farklı dans koreografileri ve sahne gösterilerinin yer alacağı etkinlikler düzenlenmesine karar verildi. Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde 26 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek dans etkinliği, saat 19.00’da başlayacak ve saat 20.00’da son bulacak.

Aerobik Zumba Seanslarının ve sürpriz hediyelerin olacağı etkinliğe katılmak isteyen kadınlar www.sporaskayseri.com.tr adresini ziyaret ederek, etkinlik için rezervasyon yaptırabilecek.

ÜCRETSİZ ULAŞIM SAĞLANACAK

Dans etkinliğine katılmak isteyen kadınlar için ücretsiz ulaşım imkânı sağlanacak. Buna göre servis güzergâhları, Sümer Spor Tesisi Önü, Köşk Sosyal Yaşam Merkezi Önü, Talas Spor Tesisi Önü, Talas Sosyal Yaşam Merkezi Önü ve Bayanlar Fizyospor Merkezi önü olarak belirlendi.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Bunlar da İlgini Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu