İYİ Parti Kocasinan Belediyesi Başkan Adayı Şahin, “Gençlerimize biz sahip çıkacağız”

İYİ Parti Kocasinan Belediyesi Başkan Adayı Şahin, “Gençlerimize biz sahip çıkacağız”

Gençlere yönelik projelerinden bahseden İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkanı Adayı Yurder Şahin, “Gençler bizim değerlerimiz. Gençlerimize biz sahip çıkacağız. Yatırımlarımızı ve projelerimizi gençlere yönelik yapmak zorundayız. Biz bu anlamda gençlerimizi heyecanlandıracak projelerimizi oluşturduk. Gençlerimiz şehrimizde tutmak zorundayız. Maalesef bugüne kadar gençlerimize yönelik çok fazla bir yatırım yapılmadı” dedi.

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkanı Adayı Yurder Şahin, Kayseradar ve Radyoradar ortak canlı yayınında ‘Konuşacaklarımız Var’ programında Moderatör Salih Zeki Çetin’in sorularını yanıtladı.

Gençlere sahip çıkılması gerektiğini e projelerin bu yönde yapılması gerektiğini ifade eden Şahin, “Gençler bizim değerlerimiz. Gençlerimize biz sahip çıkacağız. Yatırımlarımızı ve projelerimizi gençlere yönelik yapmak zorundayız. Biz bu anlamda gençlerimizi heyecanlandıracak projelerimizi oluşturduk. Gençlerimiz şehrimizde tutmak zorundayız. Kayseri’de büyüyüp üniversiteyi kazanan bir kişi Kayseri’yi yazmak istemiyor. Gençleri Kayseri’de tutmak için sosyal alanları geliştirmek zorundayız. Spor faaliyetlerini artırmak zorundayız. Maalesef bugüne kadar gençlerimize yönelik çok fazla bir yatırım yapılmadı. Kocasinan bölgesi akşam olduğu zaman ölü bir şehir halini alıyor. Oysa ki biz yaşayan bir şehir istiyoruz. Gençlerimizde Macera Park projesine çok büyük bir talep vardı. Kamp Alanı projemizde gençlerimiz kamp yapabilecek” şeklinde konuştu.

Exit mobile version