İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Şahin, “O güneş Kocasinan’dan doğacak”

Fotoğraflı (56)

Seçim kapsamında vatandaş ziyaretlerine devam eden İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin, “İYİ Belediyecilik Kocasinan’ımıza iyi gelecek. Projelerimizi ortaya koyarken vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını merkeze koyduk. Sorunlara karşı somut ve uygulanabilir çözümler sunarak yaşam kalitesini daha çok artıracağız. O güneş Kocasinan’dan doğacak” dedi.

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin 31 Mart yerel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını sürdürüyor. Himmetdede’ de vatandaşlar ile bir araya gelen Şahin vatandaşların sorunlarını dinledikten sonra projelerini anlattı.

Uzun süredir sahalarda olduklarını dile getiren Şahin, “Biz Kocasinan’ımızı daha ileri taşımaya talibiz. Uzun süredir sahalardayız. Vatandaşlarımızın sıkıntı ve taleplerini çok iyi biliyoruz. Dersimize iyi çalıştık” dedi.

Kocasinan’ı vatandaşlarla ile birlikte inşa etmek istediklerini söyleyen Şahin “Güvence de gelecek de biziz. İYİ Belediyecilik Kocasinan’ımıza iyi gelecek. Biz değişime sayılı günler kaldığını biliyoruz. Projelerimizi ortaya koyarken vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını merkeze koyduk. Sorunlara karşı somut ve uygulanabilir çözümler sunarak yaşam kalitesini daha çok artıracağız. O güneş Kocasinan’dan doğacak” ifadelerini kullandı.

Exit mobile version