İstediğimiz oyunu ortaya koyarsak bizim için iyi bir maç olacak

Site Kapak Fotoğrafı (33)

KAYSERİ(1HA) – Kayserisporlu futbolcu Onur Bulut Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacakları Ümraniyespor maçı ile alakalı, “Ümraniye maçına hazırlanıyoruz. İstediğimiz oyunu ortaya koyarsak bizim için iyi bir maç olacak” dedi.

Süper Ligin 9’uncu haftasında Ümraniyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan Yukatel Kayserispor bu maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Çağdaş Atan yönetiminde gerçekleştirilen idmanda futbolcular kondisyon ve pas çalışması yaptı. İdmana sakatlığı bulunan Arif Kocaman katılmadı.İdman öncesi konuşan Kaysersiporlu futbolcu Onur Bulut, “Trabzonspor karşılaşmasını çok basit değerlendirebiliriz. İyi başladık ve iyi oynadık. Kendi hatalarımızdan Trabzon’a pozisyon verdik. Trabzon oyup kurup pozisyona girmedi, biz hediye ettik. Trabzon maçını yenebilirdik. Penaltı pozisyonu maçın dengesini bozdu. Bireysel hatadan bir gol daha yedik. İstediğimiz gibi olmadı. Ümraniye maçına hazırlanıyoruz. İstediğimiz oyunu ortaya koyarsak bizim için iyi bir maç olacak. Bunu da Cumartesi günü göreceğiz. Milli takıma çağrıldığım çok mutluydum. Oynamak da isterdim. Bu kez olmadı. İnşallah başka sefere olur” diye konuştu.

MAME THİAM: İYİ ÇALIŞIP KAZANMAK İSTİYORUZ

Mame Thiam ise, “Ümraniye karşılaşmasının zor bir maç olduğunu biliyoruz. Biz, iyi çalışıp elimizden gelenin fazlasını yaparak kazanmak istiyoruz. Yolumuz devam etmek istiyoruz. Geride kalan sezonlarda daha çok gol katkısı sağlıyordum. Bu yıl kendime şöyle bir hedef koydum, takıma asist anlamında daha fazla yardımcı olmak istiyorum” dedi.

Exit mobile version