Belediye HaberleriGüncel

İletişim Küresi’nde ‘Kayseri Kariyer Günleri’

KAYSERİ (1HA) – Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı’na kurulan İletişim Küresi’nde, Kayseri Kariyer Merkezi işbirliği ile “Kayseri Kariyer Günleri” başladı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı’na kurulan ve vatandaşların anlık sorunlarının çözümüne yönelik hizmet verilen ‘İletişim Küresi’ Kayserililerin yoğun ilgisi ile karşılanıyor. Vatandaşların varsa öneri, talep ve şikâyetlerini anlık olarak bildirebilmelerini amaçlayan İletişim Küresi ile iş arayanla işvereni buluşturan Kayseri Kariyer Merkezi ortaklaşa yeni bir işbirliğine imza atıyor.

İletişim Küresi’nde Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı, Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü ile Kayseri Kariyer Merkezi işbirliğinde Kayseri Kariyer Günleri düzenleniyor. Bu kapsamda, kalifiye eleman ile işvereni, stajyer ile iş yerini buluşturarak, şehrin ve ülkenin tanıtımı ile ekonomisine katkı sağlamak amaçlanıyor.
Büyükşehir Belediyesi İşletmeler ve İştirakler Daire Başkanı Cenani Ayaydın da İletişim Küresi’ni ziyaret ederek, Kayseri Kariyer Merkezi’ni çeşitli programlarla tüm vatandaşlara duyurmaya devam edeceklerini ifade etti.
Kayseri Kariyer Günleri, İletişim Küresi’nde her pazartesi vatandaşlarla buluşacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu