İçişleri Bakanı Soylu’dan Kayserispor’a teşekkür

KAYSERİ (1HA) – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, önümüzdeki sezon sarı formasında Kadın Destek Uygulaması’na (KADES) destek verecek olan Kayserispor yönetimine ve oyuncularına teşekkür etti.

Geçtiğimiz sezon otizm hastalığına dikkat çekmek için mavi forma çıkartan Kayserispor, yeni sezonda da formasıyla farkındalık yaratacak. Sarı formasında KADES’e destek vereceğini açıklayan Kayserispor yaptığı paylaşımda: “2022-2023 sezonunda çubuklu ve siyah formamızın yanında gönüllü olarak KADES’e destek verdiğimiz sarı forma takımımızın alternatif formalarından biri olacak” ifadelerine yer verdi.

Kayserispor’a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, teşekkür etti. Sosyal medya hesabından KADES’in bulunduğu formanın resmini paylaşan Bakan Soylu, “Kayserisporlu futbolcular, önümüzdeki sezon giyecekleri sarı formada, KADES Uygulamasına destek verecekler. Kadına Yönelik Şiddetle Mücadeleye ve KADES Uygulamasına verdikleri destekten ötürü, Kayserispor yönetimine ve oyuncularına teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.