Haber

Hakkında Muhtarı Darp Etti İddialarına Belediye Başkanından Yanıt Geldi

KAYSERİ (1HA) – Sarıoğlan Ömerhacılı Köyü Muhtarı Talip Savaş, Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım tarafından kendisini adam tutarak darp ettiğini iddia etmişti. Başkan Bekir Ayyıldırım hakkındaki iddialara yanıt verdi.
Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesine bağlı Ömerhacılı köyü muhtarı Talip Savaş, sosyal medyadan Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım’ın adam tutarak kendisini darp ettiğini öne sürmüştü. Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım, Ömerhacılı köyünde meydana gelen ve kendisine yönelik iddialarla ilgili olarak açıklama yaptı.
Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım, darp edildiğini ileri süren Talip Savaş’ın iddiaları ile ilgili olarak Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı. Başkan Ayyıldırım, “Bu olayın bizimle bir alakası yok. Şahsın iftira, tehdit ve hakareti ile ilgili olarak Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunduk. Bizim kimse ile bir husumetimiz yoktur. Bizim derdimiz şehrimize, ilçemize ve vatandaşlarımıza hizmet etmektir” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Bunlar da İlgini Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu