GüncelHava Durumu

Hafta sonu yağışlı geçecek

KAYSERİ (1HA) – Kayseri genelinde hafta sonu sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. Sıcaklıkların ise mevsim normalleri civarında olacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü, 18 – 19 Mart 2023 tarihlerini kapsayan hafta sonu hava tahmin raporunu açıkladı. Son değerlendirmelere göre kent genelinde hafta sonu yağış bekleniyor. Bugün havanın çok bulutlu ve aralıklı hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Kent merkezinde yarın (Cumartesi) yağmurlu bir hava beklenirken, Pazar günü ise sağanak yağışlı bir havanın etkili olması öngörülüyor.

Kayseri merkezde bugün en yüksek sıcaklığın 15 en düşük 2, yarın sıcaklığın en yüksek 12 en düşük 5 derece, Pazar günü ise sıcaklığın en yüksek 11 en düşük 2 derece olacağı tahmin ediliyor. Yeni haftanın başından itibaren ise, sıcaklıkların 5-6 derece birden düşmesi bekleniyor.

ERCİYES’TE HAVA DURUMU

Erciyes Kayak merkezinde ise havanın bugün yağmurlu, yarın kar yağışlı, Pazar günü ise sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Erciyes’te hava sıcaklığı bugün en yüksek 1 en düşük -3 derece, yarın en yüksek 2 en düşük -2, Pazar günü ise en yüksek 1 en düşük -3 derece olması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Bunlar da İlgini Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu