Fotoğraflı (3)
0:38

Hacılar Belediye Başkanı Özdoğan: ”İlçemiz SEGE çalışmalarında Türkiye’de 189’uncu sıradan 134’üncü sıraya ilerledi”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hacılar ilçesinin son beş yılda kazandığı başarılardan söz eden Hacılar Belediye Başkanı Özdoğan; “Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 5 yılda bir yaptığı SEGE çalışmalarında Türkiye’de 973 ilçe var 189’uncu sıradan biz 134’üncü sıraya ilerledik. Kayseri’de üçüncüyüz Melikgazi, Kocasinan ve Hacılar olarak geçiyor” dedi.

Hacılar Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan, Kayseradar ve Radyoradar ortak canlı yayınında ‘Ramazan Sohbetleri’ Programına konuk olarak Moderatör Salih Zeki Çetin’in sorularını yanıtladı.

Hacılar ilçesinin son beş yılda kazandığı başarılardan söz eden Hacılar Belediye Başkanı Özdoğan; “Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 5 yılda bir yaptığı SEGE çalışmalarında Türkiye’de 973 ilçe var 189’uncu sıradan biz 134’üncü sıraya ilerledik. Kayseri’de üçüncüyüz Melikgazi, Kocasinan ve Hacılar olarak geçiyor. Bütün verilere bakıldığı zaman biz şunu görüyoruz ki çalıştık, ürettik. Vatandaşlarımızla birlikte el ele verdiğimizde nelerin başarılabileceğini hep birlikte gördük” şeklinde konuştu.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Hacılar Belediye Başkanı Özdoğan: ”İlçemiz SEGE çalışmalarında Türkiye’de 189’uncu sıradan 134’üncü sıraya ilerledi”