Güncel

Gençlerin ‘Dert Duvarı’

KAYSERİ,(BGC)-Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Gençlik Kolları üyeleri, gençler ve vatandaşların derdini ‘dert duvarı’ ile dinlemeye başladı.

Cumhuriyet Meydanı’nda başlatılan girişim ile oluşturulan ‘dert duvarı’na gençler ve vatandaşlar tahta kalemi ile dertlerini yazıyor yahut çiziyor. ‘Dert duvarı’na her kesimden vatandaşların ilgisinin yoğun olduğu görüldü. Girişimleri ile ilgili bilgi veren SP Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Bahadır, “Tüm Türkiye’de dert duvarları yapıyoruz. Kayseri’de akşamüzeri yapmaya başladık. Bugün de hafta sonu olması nedeniyle herkes duvarda boş yer arıyor. Vatandaşlarımızın bu kadar derdinin olduğunu bilmiyorduk. Bu dertleri listeleyeceğiz ve sonuç bildirisi yayımlayacağız. Gençlerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın dert duvarında yazacak bir yeri kalmadı” diye konuştu.

“KAYSERİLİ TÜM GENÇLERE ULAŞABİLMEK İÇİN ÇABA HARCIYORUZ”

Bahadır, vatandaşların ‘dert duvarı’na yoğun ilgi gösterdiğini ifade ederek “Gencinden yaşlısına vatandaşlarımız ‘bana yer açın, ben derdimi büyük yazmak istiyorum’ diyor. Vatandaşımızın derdine ortak olmak istiyoruz. İlerleyen seçimlerde bu dertlerin karşısına güzel bir sonuçla çıkacağız inşallah” ifadelerine kullandı. Bahadır, ayrıca “Kayseri’deki tüm 250 bin gence ulaşabilmek ve kalplerine dokunabilmek için çaba harcıyoruz” diye ekledi.

‘Dert duvarı’ Saadet Partisi tarafından farklı illerde hayata geçirilmeye devam ediliyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu