Genç Avukatlar Grubu’ndan ‘parkta oyuncak var’ kampanyası

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de ‘Genç Avukatlar” isimli grup “parkta oyuncak var” kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında vatandaşlardan bir oyuncağı parka bırakması ve bunu sosyal medya hesabından bir arkadaşını etiketleyerek paylaşması isteniyor.

Genç Avukatlar Grubu Üyesi Av. Ayla Gökşen, çocuklar için ayrı anlamı olan 23 Nisan’da başlattıkları ‘parkta oyuncak var’ kampanyası hakkında bilgi verdi. Çocukların toplumdaki yeri ve önemine dikkat çeken Gökşen, bu özel günde genç avukatlar olarak çocukları mutlu etmek istediklerini söyledi. Bu anlamda iyilik zinciri oluşturduklarını anlatan Gökşen, kampanyaya vatandaşlardan da destek istedi.

Gökşen, “Başlattığımız kampanyada hediye etmek istediğiniz bir oyuncağı ya da evinizde bulunan bir oyuncağı alıp üzerine küçük bir notla çevrenizde bulunan bir parka bırakabilirsiniz. Zinciri şu şekilde devam ettiriyoruz; Parka bıraktığınız oyuncağın bir görüntüsünü alıyorsunuz ve bu zincire katılmasını istediğiniz bir kişiyi sosyal medya hesabınızdan etiketliyorsunuz” diye konuştu.

Yürüttükleri kampanyanın 23 Nisan ile sınırlı olmadığını vurgulayan Gülşen, çocukların bayramlarını kutlamak amacıyla kampanyayı bu tarihte başlattıklarını dile getirdi. Gökşen, “Sizler de kampanyamıza destek vererek çocuklarımızın mutluluğuna ortak olabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Exit mobile version