Fotoğraflı

Fuhuş yapılan 8 ev kapatıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri’de polis ekiplerince gerçekleştirilen faaliyet raporuna göre ekim ayı içerisinde UYAP aranması bulunan 566 şahıs yakalanırken fuhuş yapıldığı tespit edilen 8 ev ilgili komisyon kararı ile kapatıldığı açıklandı.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri kentin huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalar doğrultusunda ekim ayı faaliyetleri açıklandı. Ekim ayı içerisinde asayiş ekipleri 1 kasten öldürme, 1 taksirle öldürme, 1 şüpheli ölüm, 2 kasten yaralama olaylarının şüphelisi olan 5 kişiyi ve 14 yağma olayında şüpheli olan 24 kişiyi yakaladı. Fuhuş yapıldığı tespit edilen 8 ev ilgili komisyon kararı ile kapatıldı.

Ayrıca ekiplerin çalışması kapsamında 124 hırsızlık olayının şüphelisi 117 kişi, 13 dolandırıcılık olayının şüphelisi olan 2 şahıs yakalanırken çalıntı olarak aranan 12 oto ile 23 motosiklet bulundu; bu olayların şüphelisi 26 şahısta yakalandı.

Öte yandan sürdürülen çalışmalar doğrultusunda UYAP aranması bulunan 566 şahıs yakalanırken 89 kayıp şahıs ise bulundu. Bu çalışmalar neticesinde 8 tabanca, 4 tüfek, 4 kurusıkı tabanca, 1 havalı tabanca, 131 fişek, 5 bıçak, 127,86 gram narkotik madde ele geçirildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen