Siyaset

Doğan Ekici’den İYİ Partililere: “Akşener özür dilesin”

KAYSERİ (1HA)- Hacılar Eski Belediye Başkanı Doğan Ekici, sosyal medya paylaşımıyla gündeme bomba gibi düştü. 8 Mart Kadınlar Günü münasebetiyle yaptığı paylaşımında: “Meral Akşener hariç tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.
Hacılar Eski Belediye Başkanı Doğan Ekici, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde yaptığı paylaşımla gündem yarattı. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada: “Meral Akşener hariç tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.
İYİ Partililer ise Ekici’nin çok çirkin ifadeler kullandığını belirterek kendisinin Meral Akşener’den özür dilemesini istediler.
“ÖZÜR DİLEMESİ GEREKEN MERAL AKŞENER’DİR”
İYİ Partililerin kendisinden özür dilemesini istemesi üzerine sessizliğini katıldığı bir televizyon programında bozan Ekici, özür dilemesi gereken kişinin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener olduğunu söyleyerek: “Öncelikle özür dilemesi gereken Meral Akşener’dir. Daha önce Lütfü Türkkan ağıza alınmayacak sözler söyledi. Millete ve erkeklere hakaret dolu ifadeler kullandı. Bir kadına bir genel başkana yakışmayacak hareketlerdir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ne diyor ‘Cennet annelerin ayakları altındadır. Ayakları öpülesidir’ Cumhurbaşkanımızın üslubuna bakın bir de bu hanımın üslubuna bakın” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu