Dimitrios Kolovetsios: Aklımızda 3 puan almak var

Site Kapak Fotoğrafı (1)

KAYSERİ (1HA) –Kayserispor kaptanı Dimitrios Kolovetsios, “Taktiğimizi ve planımızı daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Aklımızda 3 puan almak var” dedi.
Süper ligin ikinci haftasında İstanbulspor’u konuk edecek olan Kayserispor hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen idmanda futbolcular kondisyon çalışması ve çift kale maç yaptı. Sakatlıkları devam eden Mame Thiam ve Joseph Attamah ve Olivier Kemen antrenmanda yer almadı. İdmandan önce gazetecilere konuşan Dimitrios Kolovetsios, “İyi bir performans sergiledik. Hocamızın bize antrenmanda gösterdiği planı uygulamaya çalıştık. Bence bu maçta daha fazlasını almayı hak etmiştir. Bazı önemli gol fırsatlarını değerlendiremedik. Bence Kayserispor taraftarı gösterdiğimiz çabadan dolayı mutludur. Ama artık bu maç bitti, önümüzdeki maça odaklanıyoruz. Hocamızla birlikte normal bir şekilde devam ediyoruz. Taktiğimizi ve planımızı daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Aklımızda 3 puan almak var. Bütün düşüncemiz bu maçta 3 puan alma üzerine olacak” ifadelerini kullandı.
MİGUEL CARDOSO: MAÇA EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANIP 3 PUAN ALMAK İSTİYORUZ
Kayseri ekibinin Portekizli ismi Miguel Cardoso ise, “İstanbulspor maçı hazırlıklarına dün başladık. Bu maçta üç puan almak bizim için çok önemli. Beşiktaş’a karşı iyi bir oyun oynadık. Ne yazık ki son dakikada yediğimiz golle mağlup olduk. O maç geride kaldı. Şimdi önümüzde İstanbulspor maçı var. Bu maça en iyi şekilde hazırlanıp 3 puan almak istiyoruz. Aklımıza sadece üç puan var” ifadelerini kullandı.

Exit mobile version