Sağlık

Develi Devlet Hastanesi Ödeneği Çıktı

KAYSERİ,(BGC)- Kayseri’nin Develi ilçesinde hizmete girilmesi beklenen yeni devlet hastanesinin ödeneği Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından çıkartıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş twitter’da yaptığı açıklamada, “Kayseri Develi İlçemizde yakın zamanda hizmete girmesi beklenen yeni devlet hastanemizin ödeneği girişimlerimiz sonucu Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından çıkarılmıştır. Sn Bakanımız Lütfi Elvan’a teşekkür ederiz. Develimize hayırlı olsun” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Develi İlçe Başkanı Osman Turan, ”Develimiz’de yakın zamanda hizmete girmesi beklenen ve ödeneklerinin çıkmaması sebebiyle hizmete girmesi uzayan yeni devlet hastanemizin ödemesi Maliye bakanlığımız tarafından gerçekleşmiştir. Ödeneğin çıkması için çok çaba sarf eden Mustafa Elitas bakanımıza ilçem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ise hastane ödeneği ile ilgili yaptığı paylaşımda , ”Sayın Bakanım, tüm Develi’miz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Rabbim razı olsun” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu