Deva Partisi Talas İlçe Başkanı belli oldu

KAYSERİ (1HA) – Deva Partisi Talas İlçe Başkanlığı’na kurucu ilçe başkanı olarak atanan Murat Kurnaz’a yetki belgesini İl Başkanı Metin Özkaya takdim etti.

Gerçekleştirilen törende Partililerin ve İlçe Başkanları da katılım sağlarken, Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Metin Özkaya konulmada bulunarak şunları söyledi:

“Kurucu Başkan olarak atanan İlçe Başkanımız Murat Kurnaz, kısa sürede teşkilatlanma işlemlerini tamamlamak için çalışmalarına başlayacaktır. Kendisine ve Talas İlçemize hayırlı ve Talas’ın dertlerine DEVA olmasını dilerim”
Başkan Özkaya, Kayseri’deki ilçe başkanlarını da belirleyerek teşkilatlanmayı tamamlamış olacaklarını ifade ederek, “Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan liderliğinde çıktığımız bu yolda, insanı merkezine alan bir yaklaşımla, özgürlükçü ve insanları ötekileştirmeyen, aksine birleştiren bir düşünce ile hareket etmeye çalışmaktayız. Kayseri sadece bir kesimin değil herkesin şehri bizde bu şehir için canla başla elimizden gelenin en iyisini ortaya koyarak bu şehri ve gönülleri kazanacağımıza inanmaktayız.”
Yetki belgesi töreninde konuşan ve Deva Partisi Talas Kurucu İlçe Başkanı olarak Kurnaz, “Sayın İl başkanımızın tavsiyesi ve Genel Başkanımızın tensipleri ve genel merkezimizin almış olduğu karar gereği Deva Partisi Talas ilçemizin kurucu ilçe başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Başkanımızın da dediği gibi Talas’ın dertlerine Deva olmaya geliyoruz. Bugün aldığım yetki belgesi Talas’a ve Kayseri’ye hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Exit mobile version