Güncel

Caribou Coffee 1 gün boyunca ücretsiz kahve ikramında bulunacak

 

KAYSERİ (1HA-ÖZEL)- Merkezi Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve Kayseri’den de şiddetli şekilde hissedilen depremlerin ardından vatandaşlar evlerine girmekte tereddüt ediyor. Evlerine gitmek istemeyen vatandaşlar Belediyelerin açmış olduğu tesislerde kalıyor. Açılan tesislerden biri olan Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde kalan vatandaşlar için Caribou Coffee 1 gün boyunca ücretsiz kahve ikramında bulunacak.

Önceki gece ve dün öğle saatlerinde Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkezli 7,7 ve 7,6 şiddetinde meydana gelen depremler, Kahramanmaraş başta olmak üzere Hatay, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya, Kilis ve Adana illerinde yıkıma sebep oldu. Depremler Kayseri’de de şiddetli şekilde hissedildi. Evlerine gitmek istemeyen vatandaşların Belediyelerin açmış olduğu tesislerde kalıyor. Açılan tesislerden biri olan Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde kalan vatandaşlar için Caribou Coffee 1 gün boyunca ücretsiz kahve ikramında bulunacak.

Kayseri Forum Avm Caribou Coffee Şubesi Müdürü Ali İşler, “Genel müdürlüğümüzün talimatıyla depremden etkilenen, evine gidemeyen burada kongre merkezinde kalan Kayserili vatandaşlarımız için ücretsiz kahve ikramında bulunacağız. Ülke genel anlamda çok büyük bir felaket yaşamakta. Birlik beraberlik zamanı. Bunu el ele vererek başarabiliriz. Biz de gücümüz yettiğince imkanlarımız dahilinde böyle bir hizmet sunacağız. Sabaha kadar burada vatandaşlarımızla beraberiz. Kahve dağıtımımız bir gün boyunca sürecek. İhtiyaç olması halinde devamı da olabilir. Genel müdürlüğümüz ile sürekli irtibat halindeyiz. Türkiye’deki bütün şubelerimizle doğuda şubemiz yok ancak özellikle Mersin, Adana şubelerimiz teyakkuzdalar. Onlar da oradaki şubeler de kapılarını açmış durumdalar” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu