Spor

Berna Gözbaşı: Türkiye Kupası finalinde tribünlerimiz Passolig sahibi bütün takım taraftarlarına açıktır

KAYSERİ(1HA) – Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Demir Grup Sivasspor ile oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası ile alakalı olarak, “Final maçı, Passolig sahibi olan tüm takım taraftarlarına açıktır. Herkes maça gelebilir” dedi.
Yukatel Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın ‘Kayserispor Türkiye Kupası finali biletlerini sadece kendi taraftarı ve Trabzonspor taraftarına açtı” açıklamasının ardından, “Kupa maçımız, Passolig sahibi olan tüm takım taraftarlarına açıktır. Herkes maça gelebilir” açıklamasında bulundu.
Yukatel Kayserispor Başkanı Gözbaşı basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Benimde az önce haberim oldu. Sanırım Mecnun başkana yanlış bilgilendirme yapılmış. Başkan şöyle demiş, “Kayserispor kupa maçında sadece kendi ve Trabzonspor taraftarına Passoligi açtı.” Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Kupa maçımız, Passolig sahibi olan tüm takım taraftarlarına açıktır. Hiçbir Passolig ayırımı yapmadan herkes maça gelebilir. Herkese kupa maçına bekliyoruz. Ekstra bir durum yok. Mecnun başkanın neden böyle bir ifade kullandığını da bilmiyorum. Kendisini de arayacağım. Kesinlikle Mecnun başkan yanlış bilgilendirilmiştir” açıklamasında bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu