EkonomiGüncel

Belediyelerde hafta sonu vergi mesaisi

KAYSERİ (1HA) – Emlak ve çevre temizlik vergilerinin 2. taksit ödemeleri nedeniyle belediyeler hafta sonu da hizmet vermeye devam ediyor. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın vatandaşları vergilerini zamanında ödeme davet etti.

2022 Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin 2.taksit ödemeleri 30 Kasım’da sona erecek. Sürenin bitmesine sayılı günler kala, belediyeler hafta sonu mesaisi başlattı.

Talas Belediye Başkanı Yalçın, sistemde yoğunluk yaşanmaması için ödeme alınan veznelerin mesai saatlerinin yeniden düzenlediğini söyledi. Vergi ödemesinin internet bankacılığı üzerinden online olarak da yapılabildiğini anımsatan Yalçın, “Vatandaşlarımız vergilerini belediyemizdeki veznelerden de kolayca yapabilmektedir. Mükellefler için 30 Kasım Çarşamba ödemelerin son günü. Belediyemizde hafta içi 08.00 – 19.00 saatleri arasında veznelerimiz hizmet veriyor. Bu dönemde hafta sonu da 09.00 – 16.00 saatleri arasında hizmet verilecek. Vatandaşlarımız www.talas.bel.tr adresinden de ödemelerini online olarak gerçekleştirebilirler” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu