Site Kapak Fotoğrafı Kopyası (18)
1:41

Başkan Uzunluoğlu’ndan mühürsüz torba iddiası: “14 mühürsüz torbanın usulsüz şekilde seçim kuruluna girdiğini tespit ettik”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri dün gerçekleştirildi. Resmi olmayan sonuçlara göre ise Pınarbaşı’nda CHP’nin adayı Deniz Yağan belediye başkanı olarak seçildi. MHP tarafından mühürsüz oy torbaları taşındığı iddiasıyla sonuçlara itiraz edildi. Menduh Uzunluoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise, “14 tane mühürsüz torbanın usulsüz bir şekilde seçim kuruluna girdiği Kamera Kayıtları ile tespit edilmiştir” dedi.

Türkiye dün yerel seçimler için sandık başına gitti. Pınarbaşı’nda ise kimin kazandığı merak konusu olmuştu. Mühürsüz oy torbaları taşındığı iddiasıyla Milliyetçi Hareket Partisi tarafından sonuçlara itiraz edildi. Menduh Uzunluoğlu ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 14 mühürsüz oy torbasının seçim kuruluna girdiğini öne sürerek, “14 tane mühürsüz torbanın usulsüz bir şekilde seçim kuruluna girdiği Kamera Kayıtları ile tespit edilmiştir. Birleştirme tutanakları da mevcuttur. İtiraz sürecimiz devam etmektedir. Sandıkta kazandığımız seçimi masada kaybetmeyeceğiz” ifadelerine yer verdi.

2
be_enme
Beğenme
2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
3
_a_rm_
Şaşırmış
1
sinirli
Sinirli
Başkan Uzunluoğlu’ndan mühürsüz torba iddiası: “14 mühürsüz torbanın usulsüz şekilde seçim kuruluna girdiğini tespit ettik”