Fotoğraflı (33)
1:31

Başkan Mustafa Dursun, mazbatasını aldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart Yerel Seçimleri’nde 94 oy farkla Cumhur İttifakı Adayı ve Önceki Dönem Belediye Başkanı Ayhan Arslan’a karşı kazanan CHP Akkışla Belediye Başkanı Mustafa Dursun, mazbatasını aldı. Zorlu bir seçim sürecini geride bıraktıklarını söyleyen Başkan Mustafa Dursun, “Vatandaşlarımız bizler için çalıştı, bizler de vatandaşımıza 5 yıl hizmet için başa gelmiş bulunuyoruz” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Akkışla Belediye Başkan Adayı Mustafa Dursun, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde yüzde 46,21’le 2 bin 7 oy aldı ve Cumhur İttifakı Adayı ve Önceki Dönem Belediye Başkanı Ayhan Arslan’a karşı 94 oy farkla kazandı.
Başkan Mustafa Dursun, Akkışla Adliyesi’nde düzenlenen tören sonrasında mazbatasını alarak göreve başladı. Mazbatanın alınmasının ardından açıklamalarda bulunan CHP Akkışla İlçe Başkanı Mehmet Arslan, “İlk icraatımız da belediye binasından kaldırılan ‘T.C.’ tabelasını koymak olsun dedik. Başkanımız da kabul gördü, mazbatamızı almadan ‘T.C.’ tabelamızı yerleştirdik. Memleketimize hayırlı olsun” dedi.
Başkan Mustafa Dursun da zorlu bir seçim sürecini atlattıklarını ifade ederken “Vatandaşlarımız da bizler için çalıştı. Bizler de vatandaşımıza 5 yıl hizmet için başa geldik. Halkın talepleri doğrultusunda hareket edeceğiz, halkçı bir belediyecilik sergileyeceğiz” diye konuştu.

0
be_enme
Beğenme
1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
sinirli
Sinirli
Başkan Mustafa Dursun, mazbatasını aldı