Fotoğraflı (100)
2:48

Başkan Büyükkılıç: “Sandıktan çıkacak olan iradeye saygımız sonsuz”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, oyunu Özkar Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde kullandı. Seviyeli bir seçim süreci yaşandığını ve hiçbir olumsuz yaklaşımın söz konusu olmadığını ifade eden Başkan Büyükkılıç, “Toplum içerisinde daima birbirimize ihtiyacımız olacak, bu anlayış içerisinde insanlarla saygı çerçevesi içerisinde olarak yolumuza devam edeceğiz. Oy kullanırken görevli arkadaşlarımız da hiçbir sıkıntının olmadığını aktardı, huzur ortamında rahat bir şekilde oylarımızı verdik. Akşam milletimizin vermiş olduğu karara, gösterdiği iradeye saygı duyacağız ve sonuca göre hepimiz yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Türkiye bir kez daha seçim için sandık başında. 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için oy verme işlemi ülke genelinde devam ediyor. Merkez ilçeler başta olmak üzere Büyükşehir Belediyesi’nde kimin kazanacağı merakla beklenirken Kayseri adayları ve protokolü oy kullanacakları okullara giderek tercihlerini yaptı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç da oyunu Özkar Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde kullandı.
Seçim sürecinde hiçbir olumsuz durum teşkil edilmediğini, zaman zaman oluşan gerginliklerin, yanlış sarf edilen cümlelerin zamanla unutulacağını ifade eden Başkan Büyükkılıç, “Kayseri bir huzur şehri, birbirimizin yüzüne bakacağız. Toplum içerisinde daima birbirimize ihtiyacımız olacak, bu anlayış içerisinde insanlarla saygı çerçevesi içerisinde olarak yolumuza devam edeceğiz. Oy kullanırken görevli arkadaşlarımız da hiçbir sıkıntının olmadığını aktardı, huzur ortamında rahat bir şekilde oylarımızı verdik. Akşam milletimizin vermiş olduğu karara, gösterdiği iradeye saygı duyacağız ve sonuca göre hepimiz yolumuza devam edeceğiz. Vatandaşlarımızı da oy kullanmaya davet ediyor, her ne kadar 5’e kadar süreç devam etse de erken gelip oylarını kullansınlar” şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen