Başkan Büyükkılıç, “Kayseri’nin her yeri fuar niteliğinde ancak bu fuarı da büyütmek gerek”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

– Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İkinci Anadolu Mobilya Fuarı (ANAMOB)’da yaptığı konuşmada firmaların fuardan memnun olduğunu ancak alanın büyütülmesini istediklerini talep ettiklerini söyleyerek, “Zaman zaman esnaflarımıza da soruyoruz onlar da fuardan memnun ancak bir istekleri var; fuarın büyütülmesini istiyorlar. Maşallah artık kabına sığmıyor, Kayseri’nin her yeri ayrı bir alanda fuar sayılır ama bugüne özgü olarak da fuarı büyütmemiz lazım” dedi.
Nobel Expo tarafından mobilyanın merkezi Kayseri’de düzenlenen ikinci Anadolu Mobilya Fuarı (ANAMOB) Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde 4 ve 8 Ekim tarihlerinde 5 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuar alanını ziyaret eden ve burada açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, firmaların fuarın büyütülmesini istediklerini talep ettiğini söyleyerek, “Anadolu’nun kalbi olan Kayseri, ticaretin merkezi tabi ki mobilyanın da üretim üssü ve başkenti sayılacak bir konumdadır. Hem ürün kalitesi hem çeşitliliğiyle, uygun fiyatıyla ama en önemlisi yaklaşık 70 ülkeden gelmiş olan alıcı kardeşlerimizle uluslararası bir fuar niteliğinde oldu. Kayseri 3-4 gündür dolup taşıyor. Oteller, çarşılar, fuar dolu derken adeta bir zenginlik oluşturuyor. Hem ülke çeşitliliği hem de alıcı olarak gelenler bizleri memnun ediyor. Zaman zaman esnaflarımıza da soruyoruz onlar da fuardan memnun ancak bir istekleri var; fuarın büyütülmesini istiyorlar. Maşallah artık kabına sığmıyor, Kayseri’nin her yeri ayrı bir alanda fuar sayılır ama bugüne özgü olarak da fuarı büyütmemiz lazım” diye konuştu.
KAYMOS Başkanı Hasan Arapoğlu ise, “Sanayicimiz memnun, bizim için de önemli olan buydu. Alım heyetlerinden, gelen misafirlerden, satışlardan memnun ve biz de onların bu mutluluğundan memnunuz. KAYMOS olarak çok mücadele verdik ve başardık” dedi.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Başkan Büyükkılıç, “Kayseri’nin her yeri fuar niteliğinde ancak bu fuarı da büyütmek gerek”