Güncel

ANKARA’DA Kİ TAM BANA GÖRE FESTİVALİ’NDE KAYSERİ’DE YER ALACAK

KAYSERİ (1HA) – Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından ‘Tam Bana Göre Festival’ sloganıyla gençlere yönelik olarak düzenlenen festivalde Kayseri Büyükşehir Belediyesi de standını kurdu.

İkincisi 5-9 Ekim’de Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenecek olan Tam Bana Göre Festivali’nde Kayseri Büyükşehir Belediyesi de stant kurdu. Kayseri’yi tüm yönleriyle tanıtacak olan Büyükşehir Belediyesi, KAYMEK, KAYTUR, Erciyes A.Ş. Bilim Merkezi ve Spor A.Ş. gibi birimleriyle Ankaralı gençlerle buluşacak. Açılış öncesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de Kayseri Büyükşehir Belediyesi standını gezerek, bilgiler aldı.

BİR SELÇUKLU SARAYI; KEYKUBADİYE SERGİSİ

Ayrıca KAYMEK A.Ş.’nin özel ve anlamlı projelerinden ‘Bir Selçuklu Sarayı; Keykubadiye Sergisi’ de Tam Bana Göre Festivali’nde yer alacak. Sergide, KAYMEK tarafından hazırlanan takı tasarım eserleri de sergilenecek. Yine Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Spor A.Ş. de ziyaretçilere sporla eğlenceli zaman geçirme imkânı sunacak. Stantlarda, akıl oyunları, ebru, robotik kodlama, fotoğraf çekimi gibi çeşitli etkinlik stantlarının yanı sıra Kayseri’nin ünlü pastırmasını ve diğer lezzetlerini katılımcılara hem ikram edecek hem de tanıtılacak.

Kentin tarihi ve kültürel tanıtımının da yapılacağı festivale, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın da katılması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu