mqdefault
1:01

Almila Mobilya Organizasyonel Girişim Kıdemli Uzmanı Dilek Çeçen: “STK’ların desteği ile eleman açığımızı kapatıyoruz”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri OSB’de gerçekleşen İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nda konuşan Almila Mobilya Organizasyonel Girişim Kıdemli Uzmanı Dilek Çeçen, “Sektörümüz gereği biraz daha tecrübeli arkadaşlar arıyoruz. Maalesef bu anlamda sıkıntı çekebiliyoruz. İş-Kur gibi sivil toplum örgütlerinin desteği ile açığımızı bir şekilde kapatmaya çalışıyoruz” dedi.

Kayseri Valiliği, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve İŞKUR himayelerinde gerçekleşen Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı açılışı yapıldı.
Almila Mobilya Organizasyonel Girişim Kıdemli Uzmanı Dilek Çeçen STK’ların desteği ile eleman bulabildiklerini belirterek “Firma olarak büyüme trendini izliyoruz. O yüzden istihdam ihtiyacımız söz konusu. Norm kadro dediğimiz iş gücü planına uyum için burada bulunmaktayız. Fuar boyunca istihdam çerçevesinde çalışmış olacağız. Burada başvuru sürecini tamamladığımız arkadaşlarımız var, fabrikamıza yönlendirip mülakat aşamalarını geçen arkadaşlarımız var. Sektörümüz gereği biraz daha tecrübeli arkadaşlar arıyoruz. Maalesef bu anlamda sıkıntı çekebiliyoruz. İş-Kur gibi sivil toplum örgütlerinin desteği ile açığımızı bir şekilde kapatmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Almila Mobilya Organizasyonel Girişim Kıdemli Uzmanı Dilek Çeçen: “STK’ların desteği ile eleman açığımızı kapatıyoruz”