Asayiş

64 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan kadın hırsız Kayseri’de yakalandı

KAYSERİ (1HA) – İstanbul ve Gaziantep’te karıştığı hırsızlık olayları nedeniyle hakkında 64 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan kadın hırsız, Kayseri’de yakalandı. Hükümlünün emniyetten çıkarılışı sırasında görüntü alan gazetecileri, bir gurup tehdit etti.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, çeşitli suçlardan aranan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Bu kapsamda hakkında İstanbul ve Gaziantep illerinde ‘bina içerisinde muhafaza altına alınmış olan eşyaları çalınması’ ve ‘konut dokunulmazlığını ihlal etme’ suçlarından aranan 25 yaşındaki B. E. isimli kadının Kayseri’de yaşadığı belirlendi. Hakkında toplamda 64 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan B. E. Kayseri ili Kayabaşı Mahallesindeki adrese düzenlenen operasyonla kıskıvrak yakalandı.

B. E. emniyetteki işlemlerin ardından Bünyan Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi. Hükümlünün emniyetten çıkarılışı sırasında, şahsın yakınları görüntü alan gazetecileri tehdit etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Bunlar da İlgini Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu