23 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

Site Kapak Fotoğrafı (70)

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de hakkında 14 ayrı suç dosyasından toplam 23 yıl 3 ay 19 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan T. T. düzenlenen başarılı bir operasyonla yakalandı.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerinin haklarında kesinleşmiş hapis cezası ile yakalama emri bulunan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.

Bu kapsamda hakkında yağma, vergi usul kanununa muhalefet, tehdit, hükümlü veya tutuklunun kaçması, 213 SKM, 5607 SKM, basit tehdit, hakaret, görevi yaptırmamak için direnme, kasten yaralama suçlarından toplamda 14 ayrı yakalama emri bulunan ve 2019 yılından bu yana firar olarak aranan T. T.’nin yakalanması için harekete geçildi. Bu suçlardan dolayı hakkında 23 yıl 3 ay 19 gün kesinleşmiş hapis cezası da bulunan şüphelinin Uğurevler Mahallesi’nde bir ikamette saklandığı tespit edildi.

Savcılık talimatıyla belirlenen adrese baskın yapıldı. Gözaltına alınan T. T., emniyetteki işlemlerin ardından Gültepe Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi.

Exit mobile version